Zaproszenie na Festiwal Generacji OdNowy

Młodzież z regionu pilskiego serdecznie zachęcam do wzięcia udziału w czerwcowym festiwalu organizowanym przez „Generację OdNowy” – siostrzaną organizację Stowarzyszenia OdNowa Rzeczypospolitej Polskiej. Głównymi obszarami (ścieżkami tematycznymi) dyskusji i warsztatów będą: edukacja, bezpieczeństwo, środowisko oraz gospodarka.

Wydarzenie odbędzie się w Załęczu Wielkim (woj. łódzkie) i skierowane jest do osób od 16. do 33. roku życia, chcących poszerzyć swoje horyzonty. Jeśli interesujesz się przyszłością naszego kraju i chcesz poznać osoby, które podobnie jak Ty, chcą wpłynąć na jego rozwój, koniecznie zapisz się na festiwal. Warto zwrócić uwagę na fakt, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a organizator zapewnia nocleg i wyżywienie.

Dlaczego dyskusja młodych o Polsce jest tak ważna? Po pierwsze – młodzi ludzie stanowią przyszłość kraju, dlatego ich zdanie i pomysły dotyczące rozwoju Polski są niezwykle istotne. Po drugie, młodzież ma zwykle bardziej nowoczesne i kreatywne podejście do problemów społecznych. Po trzecie, dyskusje i wymiana poglądów między młodymi ludźmi z różnych środowisk i regionów kraju może pomóc w budowaniu więzi społecznych i wzmacnianiu poczucia tożsamości narodowej.

By otrzymać dalsze instrukcje związane ze zgłoszeniem, proszę o wyrażenie chęci udziału kontaktując się z moim biurem poselskim pod adresem e-mail biuro@grzegorzpiechowiak.pl. „Festiwal Generacji OdNowy” potrwa od 2 do 4 czerwca. Liczba miejsc ograniczona!

Grzegorz Piechowiak
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Skip to content