Zapowiedź gali Fight Exclusive Night 46 w Pile!

W Pile zapowiedzieliśmy zbliżającą się wielkimi krokami galę Fight Exclusive Night 46 (FEN), która 27 maja odbędzie się w pilskiej hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Żeromskiego 90. Spotkanie z zawodnikami i organizatorami odbyło się dziś w hotelu Gromada.

W konferencji wziął udział Paweł Jóźwiak – prezes FEN, Grzegorz Piechowiak – poseł, wiceminister rozwoju i technologii, a także bohaterowie walk wieczoru, czyli Piotr Kuberski i Kamil Wojciechowski. Nie zabrakło również wojowników z Piły – Marcina Wójcika oraz Dawida Sieka.

Grzegorz Piechowiak podkreśla: – Jako poseł ziemi pilskiej, uważam, że wspieranie lokalnych organizacji i przyciąganie wydarzeń sportowych jest niezwykle ważne. Dlatego zawsze staram się angażować w takie inicjatywy, które pomagają rozwijać sport w regionie. Jestem szczególnie dumny z tego, że udało mi się przyczynić do zorganizowania gali mieszanych sztuk walk federacji FEN w Pile. Dzięki takiemu wydarzeniu możemy pokazać, że Piła to społeczność, która stawia na sport i angażuje się w rozwój różnych dyscyplin.

I dodaje: – Nie zapominam także o innych sportach, które są ważne dla naszego regionu – takich jak żużel czy piłka siatkowa. Staram się wspierać lokalne kluby i organizacje sportowe, aby pomóc im w realizacji ich celów i marzeń.

Materiał wideo z konferencji prasowej
Skip to content